Ulubione auta kobiet

Kobiety lubią auta duże i bezpieczne. Badania wskazują, że szybkie i sportowe samochody nie świadczą dobrze o mężczyźnie. Dlatego też, aby zaimponować swojej partnerce, postaw na komfortową i bezpieczną klasykę w postaci samochodu kompaktowego.

Jakie auta lubią kobiety?

Wybierając samochód, kobieta zwraca uwagę na elementy, które niekoniecznie zastanawiają mężczyzn. To mężczyźni bywają bardziej wybredni. I to właśnie dla nich efekty wizualne są najważniejszym kryterium podczas zakupów. Kobiety sprawdzają bagażnik oraz jego pojemność. Dla płci pięknej ważne są praktyczność i użyteczność. Kompaktowe i delikatne modele samochodów seat to najczęściej wybieranymi modelami.

Na co zwracają uwagę kobiety podczas zakupu samochodu?

W ostatnim czasie Seat Ateca jest najchętniej kupowanym autem wśród kobiet. Seat charakteryzuje się klimatyzacją manualną Climatic i systemem rozpoznawania zmęczenia. Kobiety uwielbiają elektryczne sterowanie szyb bocznych, przednich i tylnych, Auto zostało docenione za możliwość regulacji wysokości fotela kierowcy. Samochód został wyposażony w pełne przednie światło Led, tempomat oraz 17-calowe felgi aluminiowe.

Seat zyskał sympatię dzięki czujnikom parkowania z tyłu z optycznym systemem parkowania. Zdaniem kobiet, ułatwia to proces swobodnego i bezpiecznego parkowania i postoju. Seat Ateca to symbol stylu! A technologia Full Link umożliwia połączenie smartfona z samochodem. Używanie swoich ulubionych aplikacji nigdy nie było tak proste! A napęd 4 -drive sprawia, że jazda samochodem nawet w trudnych warunkach klimatycznych może być przyjemna. Skrzynia DSG sprawdza i pilnuje bezpiecznej odległości od innych pojazdów na drodze. Ponadto kontroluje przyspieszenie, aby nie doprowadzić do kolizji.

Jakie kolory samochodu najczęściej wybierają kobiety?

Zdaniem doradców sprzedaży i dealerów samochodowych, kobiety najczęściej decydują się na samochód w kolorze czerwonym lub białym. Oczywiście, wybór koloru jest warunkowany miejscem zamieszkania, klimatem oraz poziomem eksploatacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *